ثبت email جهت دریافت آخرین مطالب و اخبار و اطلاعیه های 

 
 

 

اطلاعات شما ثبت نشده است. پیش از ثبت اطلاعات، لطفاً دقت فرمایید :

  1. عضویت در خبرنامه فقط به معنی دریافت email های سایت است. بطور معمول، در هفته 2 تا 3 email  ارسال می شود و این emailها حاوی اخبار، اطلاعیه ها، نمونه سوالات، مطالب و مقالات علمی و البوم تصاویر سایت هستند.

  2. به محض ثبت نام (با حداکثر دو تا سه دقیقه تاخیر) یک email برای شما ارسال خواهد شد که باید آن را باز کنید و بر روی لینک (پیوند) موجود در آن کلیک نمایید تا ارسال خبر نامه فعال شود. بنابراین اگر به اشتباه email خود را وارد نمایید فعال سازی انجام نخواهد شد و بصورت خود کار ظرف یک هفته ثبت نام اولیه حذف می شود.

  3. اگر ظرف مدت 15 دقیقه email تاییدیه بدست شما نرسید، به معنی این است که email خود را اشتباه وارد نموده اید. یک بار دیگر ثبت نام خود را انجام دهید و email اشتباه قبلی نیز بصورت خودکار پس از یکهفته حذف خواهد شد.

  4. در تمام email های ارسالی، یک پیوند جهت "عدم ارسال email های بعدی" وجود خواهد داشت. هرزمان که مایل باشید دیگر emailی برای شما ارسال نشود، کافیست بر روی آن کلیک کنید و در صفحه ای که نمایش داده می شود، در پایین صفحه، کلید "عدم ارسال email های بعدی" را بزنید.

  5. لطفاً نام و نام خانوادگی را با حروف فارسی تایپ کنید.

  6. اگر به مدت سه ماه هیچ یک از email های ارسالی را باز نکنید و بر روی لینک های موجود در آنها کلیک نکنید، به معنی عدم تمایل به دریافت خبرنامه خواهد بود و بصورت خودکار از سیستم اعضا حذف خواهید شد.

  7. لطفاً در صورتیکه email های ارسالی در پوشه Spam یا Bulk قرار می یرند، با استفاده از کلید Not Spam آنها را به Inbox منتقل فرمایید تا email های بعدی مستقیماً در Inbox شما ذخیره شوند.

جهت عضویت در سیستم دریافت خبرنامه (شامل آخرین اخبار و اطلاعیه ها، نمونه سوالات، مقالات و مطالب علمی)، مشخصات خود را وارد کنید :

ثبت مشخصات در سامانه ارسال خودکار خبرنامه
نام  
نام خانوادگی  
پست الکترونیک (email) :  
     
کد مخصوص :   عدد    را وارد کنید :
     

یک email برای فعال سازی ارسال خواهد شد. بر روی لینک (پیوند) موجود در آن باید کلیک کنید.

email را بصورت صحیح وارد کنید. email معمولاً www ندارد.